1. HABERLER

  2. ALEVİ HABER

  3. Ozan Emekçi'ye Açık Mektup
Ozan Emekçi'ye Açık Mektup

Ozan Emekçi'ye Açık Mektup

Ozan Emekçi'nin Facebook Fan sayfasında 25.1.2018 günü Cengiz Özkan ile çekilmiş bir resim ile altına yazılan bir mesaj paylaşıldı. Cengiz Özkan'ın...

A+A-

Ozan Emekçi'nin Facebook Fan sayfasında 25.1.2018 günü Cengiz Özkan ile çekilmiş bir resim ile altına yazılan bir mesaj paylaşıldı. Cengiz Özkan'ın omurgasızlığına tepki göstererek bir Konserini iptal eden Avusturyadaki bir Alevi Kurumunun bu kararı karşısında Cengiz Özkan'la ''dayanışan'' daha doğrusu Cengiz Özkan'ın yağcılığına soyunan onyılların sözde Militan Sanatçısı Emekçinin bu paylaşımına kendisine değer veren birçok seveni tepki gösterdi.

Bu tepkilere karşı cevap hakkını kullanan ve tepki verenlere ''sizde kim oluyorsunuz'' edalarıyla oğlu Fırat Bender cevap verdi. Ozan Emekçi tepki gösteren bir başka Sanat Emektar Mustafa Yeşilyurt'a '' Dış görünüş insanı yanıltır Mustafa. Biraz yakından tanısan böyle düşünmezsin.'' diye olabildiğince Oportonist, yuvarlak bir cevapla tepkileri geçiştirmeye çalıştı...

AleviHaber.com olarak Ozan Emekçiye bazı sorularımız olacak...

Malum kendisi Onyıllardır; Devrim, Sosyalizm, Gerilla, Devrim Şehitleri, Kızılbaşlık, Alevilik, Kürt Özgürlük Mücadelesi, Türkiye Devrim Mücadelesi ile varolmuş, hemen hemen her konuda fikir yürüten, duruş sergileyen ve bunu Sanatıyla bizlerle buluşturan ve en son ''Hocamısın, Dedemisin'' isimli Albümüyle özellikle Kemalist ve Şia İslamı Alevilere dayatan ve çoğu yaşını başını almış ve Kemalist Cumhuriyetin bahşettiği kırıntı Demokrasiye şükreden ve Osmanlı Faşist sisteminden kurtulduğuna duacı Alevi Dedelerine ve örneğin İzzettin Doğan gibi düşkün Fetullah Gülen'e yakın şahsiyetlere acımasızca yüklenip, haklarında birçok açıklama yaparken, hatta kendi Türkülerine malzeme ederken Sarayın Kapısında mihman olan bu Cengiz Özkana sergilediğin Aşk-ı Muhabbet tutum nedir Ey Ozan Emekçi???


Çok mu sevdin Sarayın kapısını aşındıran Cengiz Özkan'ı?

Söylediğin Türkülerle belki insan örgütlediğini unuttun mu?

Bedel ödemiş onbinlerce düşen ve dövüşen, mücadele eden insanlarımıza karşı hiçbir sorumluluğun kalmadı mı?

Yoksa artık dünyaya feodal gözlemi bakar oldun? ''Yakınen tanısan böyle düşünmezsin gibi bir mantık olabilir mi???''

Sen bu akıl ve mntıkla Fatih Kısaparmak'ı yakınen tanısan belki onada Hayran kalabilirsin!!!

Bu bakış açısıyla baktığımızda sonumuz nereye varır biliyormusun? Şu beğenmeyip yaftaladığın herkesin daha gerisi bir noktaya savrulursun Emekçi.

Senin bu tutarsız bakış açın birçok MHP'linin aslında Dostluk edinilebilecek kadar iyi insan olduğu kanısına vardırtır, yalan mı?

70-80 küsür yaşındaki Alevi Dedelerine yol yordam gösterip, kendin Saray Kapılarını aşındıranlarla Can Ciğer olursan ve de bunu ulu orta pazarlarsan onyıllardır Ekmeğini yediğin Devrimci-Demokrat-Kızılbaş Kitle sana ''Orada Dur Bay Emekçi'' demesini gayet iyi bilir ve bunuda yaptılar.

Yapılan onca eleştiriye susup 3 Maymunu oynamak yerine iki kelam edebilirdin ama durduğun yer çok kaygandı.

Oğlun Fırat Bender'ede insanlarla nasıl irtibat kurması gerektiğini öğret. Oğlun Fırat, Facebook sayfanda Yorum yapan Kitleyi azarlar, Ayar verir Yorumunu kaldırmış olsada okuyan okudu, gerçi cevabınıda aldı ama sonra tüm yazışmayı silip 3 maymunları oynamaya devam etmiş.

Cengize gösterilen tepkinin gerekçesini şu Haberimizde okuyabilirsiniz..

Resimde nasılda sarılmışsın Cengiz Özkana. ''Sana kurban olurum'' der gibi. Sen neymişsin be koca Emekçi. Bu kadar düşme, Türkülere ihanet etme. İnsanlık dersi verdiğini sandığın onca insandan utanmazmı oldun sen?

Manşet Resim: Ozan Emekçi Facebook Sayfasından alınmıştır.

----
YENİ NOT: BU HABERE BİRÇOK KEZ KÜFÜR YAZAN OZAN EMEKÇİ'NİN OĞLU FIRAT BENDER'İ LANELTLİYORUZ?
İNSAN BU KADAR DÜŞMEZ OZAN EMEKÇİ.
OĞLUNA SAHİP ÇIK.
ERGEN SIPALAR GİBİ BU HABERİN ALTINDA KÜFÜRLÜ YORUM YAZARAK HAVLAMASIN.
ALEVİLERE KÜFÜR YAZACAK KADAR ŞEREFİNİ KAYBETMİŞ.
BU TOPLUMA AKIL HOCALIĞI YAPMAYI ÇOK İYİ BİLİRSİN AMA EVİNDEKİ GÜDÜĞÜ ADAM EDEMEMİŞSİN.
GÜDÜĞÜN AĞZA ALINMAYACAK KÜFÜRLER EŞLİĞİNDE BU HABERİ YAPANIN ADINI SORUYOR, SÖYLE SIPANA TELEFON NUMARASINI YAZSIN ARAYALIM? BİZİ ÖRGÜT AĞZIYLA TEHDİT EDECEĞİNİ SANIYORSA DAHA ÇOK HAVLAR SIPAN!

Haber: AleviHaber.com

Bu haber toplam 256 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum