1. HABERLER

  2. ALEVİ HABER

  3. Rabia Mine demek küfür demektir! - Zerrin Bisikletçi
Rabia Mine demek küfür demektir! - Zerrin Bisikletçi

Rabia Mine demek küfür demektir! - Zerrin Bisikletçi

Sosyopatlar yanlış yapmış olduklarını kabul etmez ve suçluluk hissi duymazlar. Hatalı oldukları kanıtlanmış olsa bile özür dilemez ve saldırılarına devam ederler.

A+A-

rabia-mine-bipolar.jpg

Rabia Mine'nin şu sayfada sahte Facebook hesabı olan Medusa Medusa adıyla yayınladığı hastalıklı aklının ürünü rezilliğinin sonuncusu olan yazısını daha doğrusu kanalizasyona bağlı kaleminden fışkışran pisliğini kelime kelime, cümle cümle analizini yapıp,  ne denli utanmaz, arlanmaz, egemenci, tekçi, misyoner ve bilinçaltı islamcısı olduğunu deşifre edeceğim.

Alıntı:

NAMUSLU ALEVİLERE SESLENİYORUM: XIZIR AYINDA LİNÇ VAR!

Başlık bu, başlıktan anlaşılacağı üzere kendisi haddi olmayarak Alevileri 'namuslu' ve 'namussuz' diye kategorize ederek alçaklıktan daha seviyesiz derin bir çukurdan sesleneceğini ilan etmiş.

Anadilinde 'Hızır' olarak yazılanı Kürtçe 'Xızır' olarak yazarak pabucumun solcusu ayağına yatmayıda ihmal etmemiş. Amaç çoğu döküntü solcu, kaçkın ve entel yalaka takımı olan şakşakcı okurlarına bu başlıkdaki Xızır ile ''bakın Rabiya ne kadar ilerici, Kürt halkının dostu'' dedirtmek! Aklınca pozitif bir algı yaratıyor oysa ki Kürtler onu 'Kürdistan asalağı' olarak ilan edeli 3 yılı geçti.
 
Sonrasında yetki-yetkisizlik tartışmasına girerek kendisini eleştiren Alevilerin bu yetkiyi kimden aldığını aklınca sorgulamış. Kendisi adeta Kadıköy kanalizasyonuna bağlı ağzından herkese demediğini bırakmazken, kendi densizliklerini ifşa edenlerin kendisini eleştirme hakkını Alevilerden alıp almadığını sorgulatma hakkını kendinde görebilecek kadar uçuk.
Eminim kendisi 'akıl ve ruh sağlığı yerindedir' diye bir rapor getirirse, kendisini eleştirenlerde Alevilerden aldıkları yetki dökümanını getirirler. Burada yine aklınca yetki dağıtıyor, yetki sorguluyor.

Alıntı:

Aleviler adına bana ahlâksızca bir "şiirle cevap verdiklerini" söyleme hakkını nereden alıyorlar

Alevileri kriminalize eden sen bu küstahlığı yapma hakkını nereden ve kimlerden alıyorsun Rabia Mine?
Seni Diyanet veya karanlık güçler mi görevlendirdi?

 

Aleviliğin hangi kitabında hem de Xızır ayında gıybetin, hakaretin, iftiranın, tehdidin, lincin hak olduğu yazıyor?

Aleviliğin hangi kitabını biliyorsun? Hatta sen Aleviliğin kitabı olup olmadığını bilmiyorken burada yine küstahlık yapıyor, haddin olmadan Alevilere Alevilik üzerinden ayar çekmeye kalkıyorsun? Sünni müslümanlara yönelik bu kadar küstahça başlıklar ve yazılar yazarak hiç ayar vermeye kalktın mı?
Sen mesela ''Namuslu Sünnilere sesleniyorum'' diye bir başlık atmaya cesaret edebilir misin?
Kuran üzerinden polemik yapabilir misin?
Yapamazsın çünkü sıkar.

Ama bu hadsizliği Aleviler üzerinden yapıyorsun ve bununda yanına kâr kalacagını sanıyordun ama yanıldın. Yanılmayada devam edeceksin.

Alıntı:

Ben hakikaten öz Alevi öğretisini asla böyle bilmezdim.

Senin bilmediğin daha neler neler var.
Biliyorum seni asosyal bir hayat sürmeye mecbur kılan o kahrolasıca kibirin ve egon bilmediğini öğrenmeye, pislediğini temizlemeye müsade etmiyor.

Sosyal medyada aşısı yapılmamış gibi en çokta Solculara, Kürtlere ve Alevilere saldırarak varolmaya çalışıyor, toplum dışı sanal bir hayat sürüyorsun!

Alıntı:

Alevilerin elbette ki tamamı değil ama bazıları hakikaten melekmiş. Çünkü şeytan da bir melektir.

Burada o egemenci ve müslüman aklınla daha doğrusu akılsızlığınla seni eleştirenleri itibarsızlaştırarak 'Şeytan' diyerek hakaret ettiğini sanıyorsun.
Zavallısın bil bunu!
Neden egemencisin?
Çünkü egemen dinin penceresinden uluyorsun.

Çünkü 'Şeytan'ı lafa gelince beğenmediğin ülkü- ve dindaşlarının gözü ve izanıyla konumlandırıyorsun!
Senin 'Şeytan' diye itibarsızlaştırdığını sandığın biz Aleviler senin 'Şeytan' dediğine Ezidilerin melek Tavus dediğini bilir ve bu tür ahlaksız birşekilde hakaret ve kriminalize etmek için kullanmayız egemenci çeyrek porsiyon muhalif.

Sen, o üç kuruşluk kibir, ego, cehalet ve tekçiliğinde boğulmaya devam et.
 

takdiri namuslu Alevilerin vicdanına bırakıyorum.

Bak burada yine Alevileri 'namuslu' ve 'namussuz' diye kategorize ederek lağım çukurundan seslenmişsin. Bu lafı etmek haddine değil. Sana bu lafı ettirende senin mercekle bulunmayacak aklına kazılı egemenci bakış açındır.

rabia-mine-kulden-solcu.jpg

Altındaki bisikleti bile sosyal medyada duygu sömürüsü yapıp, kıvırtarak bir karşı cinsten hediye alıp sonra gelip Alevileri 'namuslu', 'namussuz' diye kategorize etmek senin gibi düşük profilli, teşhir olmuş malum tacizcinin asistanlarına düşmez.
Alevileri onursuzca ve alçakça kategorize etme densizliği sen başta olmak üzere kimsenin haddine değildir.
Rabia Mine, Aleviler seni tükürükleriyle boğarlar, haddini bil.

Zerrin Bisikletçi 

Kaynak: Z. Bisikletçi Facebook hesabından alınmıştır.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
7 Yorum
İlgili Haberler